Krby prvotřídní kvality

Krby se v dřívějších dobách využívaly jako zařízení pro vytápění domů (staveb), či jako místo pro vaření, ale dnes je možné se setkat i s čistě dekorativními krby. Krb bývá většinou umístěn v centrální části domu, tak aby vytápěl pokud možno celý objekt. Tvořen je z pravidla z pálených, ale může být i z jiných ohnivzdorných materiálů (např. z vhodných druhů kamene aj.).

Krb se skládá z několika částí, které dohromady tvoří celé vytápěcí zařízení. Dále bývají do domácností velmi často montovány přenosné obdoby krbů, která jsou známa pod označením krbová kamna. Krby mají a měly své tradiční místo v domě. Bývá opravdu velmi příjemné a uvolňující sledovat plápolající oheň a rapidně zvyšuje pohodlí domova a bezpečné zázemí.

Firma Ardo keramika s.r.o. nabízí mnoho druhů krbů, krbových kamen, vložek a dalších mnoho příslušenství s tím spojené. Záleží opravdu jen na Vás, zda-li dáte přednost modernímu designu, kreativitou a nejnovějším prvkům před originalitou tvarů a jemností detailů. A dokonce někteří z Vás spojením těchto 2 variant získají fyzicky svou vysněnou představu. Dá se tedy s naprostým přehledem konstatovat, že velikost, rozměry, vzhled a všechny další parametry si nekladou žádné krajní meze pro Vaši spokojenost, tudíž se ve Vás může pořádně vyřádit Váš duch fantazie a společně s firmou Ardo keramika s.r.o. si navrhněte svůj vlastní krb.

Tato společnost v tomto odvětví není žádný amatér, mluví za ně několik cenných trofejí, kupříkladu otevření nejvybavenějšího a největšího studia na krby v Evropě v roce 2008 a od roku 2010 se stávají součástí projektu Studio Krby Rüegg Switzerland – Praha. Naleznete zde zastoupení těch nejvěhlasnějších firem, jako například již zmiňovaná firma Rüegg, Attika, CookCook, Swisskeramika, Olsberg, MCZ a samozřejmě samotná Ardo keramika s.r.o.

Zároveň firma nabízí velké množství povrchových úprav, omítek, keramické kamnové kachle, velkoplošné kachle, kámen, stěrky typu Pandomo, ruční mozaiku, povrchově upravované ocelové plechy a mnoho dalších.

One Response

  1. Andres Says:

    Will we here the Too-Bloated PA Legislature announcing cuts to their Free Lunches, Per Diems, Expense Accounts?How about cutintg a few Overpaid Staffers? How about contributing 10, 20, or even 50% to help pay for your now free medical benefits like the rest of the us have to pay? You know Co-pays?How about the PA Legislators take a 10-20% pay cut? They get paid more than New York unbelievable.And isn’t this a perfect time to look to Reduce the number of PA Legislators? It is pretty obvious that PA does Not need 253 Reps why do they need to have the LARGEST legislature out of all of the states?So many options to help the PA Budget Deficit and so easy to do.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.