Kvalitní klimatizace je úsporná

Klimatizace se v posledních letech rapidně rozmnožuje do našich obydlí či zaměstnání. Není už tedy zdaleka pravidlo, jaké bylo do nedávné doby, že klimatizační jednotky známe pouze z luxusních hotelových pokojů a novějších automobilů. Ono také pročpak tuto možnost nevyužít, když nás nevyjde již tak draho, jak tomu bývalo zpočátku a značně nám zlepší životní podmínky. Málokdo rád usíná v horkých, dusných, parných dnech.

Jako společnost Arktis-servis se snažíme se vyhovět našim zákazníkům všemi směry a není tedy divu, že u nás naleznete jen to nejkvalitnější a nejspolehlivější zboží. Zastupujeme klimatizace věhlasných zvučných značek TOSHIBA a FUJITSU, které oslní nejen svou perfektní funkčností, ale také i svým okouzlujícím, stylovým designem. Základní filozofií těchto jednotek je již zmiňovaná maximální spolehlivost, ale také úspora energie, nízké provozní náklady, přesná regulace výkonu či například důraz na velmi tichý provoz.

Moderní klimatizační zařízení mají v sobě již zabudované filtry, díky kterým slouží také jako čistička vzduchu, čímž máme na mysli zejména odstranění veškerých nečistot, špíny, prachu či alergenů volně poletujících ve vzduchu. I díky této funkci můžeme klimatizaci považovat za multifunkční zařízení.

Pokud vybíráte klimatizaci, ale jste zmateni z údajů uváděných v technických parametrech zařízení, neváhejte nás kontaktovat na naší internetové adrese.

 

 

 

 

2 Responses

  1. Juan Says:

    Michela from Italy, June 15, 2012 at 6:47 PM Ho trascorso due notti al Green Park Hotel con mia madre e mia figila di sei anni. Mi sono trovata molto bene e ci ritornerf2. Il personale e8 molto gentile e disponibile. Noi non avevamo la macchina ma non abbiamo avuto problemi perche8 il paese e8 raggiungibile a piedi in meno di dieci minuti e per c’e8 una navetta. La stanza ben tenuta e ben arredata e che dire poi della pulizia perfetta! Ci tornerf2 sicuramente.

  2. edbestmeds.com Says:

    There is a critical shortage of informative articles like this.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.