Návrhy zahrad, realizace zahrad od společnosti Flora Bohemica

Společnost Flora Bohemica již slušnou řádku let navrhuje a poté realizuje zahrady. Vytváříme návrhy okrasných zahrad rodinných domů a úpravy zeleně u firemních objektů.

Realizace zahrad je podmíněna zpracováním návrhu, který nejdříve detailně s každým zákazníkem diskutujeme. Zajímá nás budoucí využívání zahrady, jeho přání a potřeby. Předložíme zákazníkovi několik návrhů a po následné konzultaci vybraný návrh zpracujeme do finální podoby. Klademe důraz na to, aby údržba trávníků a okrasných záhonů nebyla pro zákazníka příliš obtížná. Vždy se snažíme o to, aby se budoucí zahrada nejen hodila k domu a jeho okolí, ale zároveň také plnila svou okrasnou a odpočinkovou funkci.

Projekty pro návrhy zahrad jsou zpracovány na počítači specializovaným programem určeným k navrhování zahrad. Využití počítače umožňuje zobrazit plánované zahradní úpravy v 3D náhledech z různých míst, v různých letech po realizaci výsadby, zobrazit barevnost výsadeb v jednotlivých měsících a zobrazení průběhu stínů během dne.

Našim mottem je „Kvalitně za odpovídající cenu a dohodnutý čas“, což se snažíme dodržet. Pro další informace nás můžete kontaktovat.

One Response

  1. Surbhi Says:

    Mile1 Zuzano, farme1řskfd trh na Ne1plavce budeme zaavjohat v prvned polovině fanora, pokud bude štěsted na počased! Pokud štěsted nebude a teploty budou vfdrazně pod bodem mrazu, tak start podle toho odložedme. Trochu jsme se vyškolili už loni, kdy jsme ohle1sili prvned Ne1plavku v polovině fanora, potom jsme ji tři dny před termednem museli zrušit kvůli ne1hlfdm mrazům (-15b0C) a začali jsme až 21.2. Byl to tenkre1t pro všechny trochu zmatek v datech a tak jsme letos raději opatrnějšed a vyčke1me. Aktue1lned informaci prosedm hledejte vždy na webu i na FCB, jakmile to bude jiste9, jdeme do toho a ihned vyvěsedme a ohlašujeme. Kdybychom tak měli tu křišťe1lovou kouli :) Še1rka

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.