Praktické regály od přímého výrobce

Společnost Kredo-regály s.r.o. vyrábí typizované i atypické (netypové) regály na míru. S výrobou máme několikaleté zkušenosti, vlastníme i práškovou lakovnu. Regály je možné objednat přes internet na našich stránkách. Můžete si objednat samozřejmě i různé doplňky, jako zpevnění, zadní stěnu, kolečka apod. Typové policové regály jsou dodávány ve standardních řadách.

Jedná se o klasickou a prověřenou konstrukci regálů, kde police jsou plechové a stojiny z děrovaných úhelníků. Spojení polic se stojinami se provádí pomocí šroubů a matic, které při správném dotažení zajišťují stabilitu a deklarovanou nosnost.

Netypové regály vyrábíme na míru, podle individuálního požadavku každého zákazníka. Kovové regály v atypickém provedení mají tyto volitelné parametry: výška, šířka, hloubka, počet polic, požadovaná nosnost, barva a typ (základní nebo přídavný).

Individuálně zvolené požadavky musí být samozřejmě v souladu, aby kovové regály správně plnily svoji funkci. Na základě našich zkušeností jsme schopni navrhnout a vyrobit regály, které budou vyhovující jak rozměry, tak nosností a dalšími parametry.

Kvalitní barevné povrchy kovových prvků zhotoví naše prášková lakovna. Nabízíme práškové lakování v mnoha odstínech barevné stupnice RAL. K lakování používáme práškové barvy Komaxit. Největší rozměr lakovaného předmětu je 2600 x 1600 x 900 mm.

2 Responses

  1. Diana Says:

    Tahle akce 3+1 je opravdu super. Dohodli jsme se s hkmaola v okoled, objednali dohromady 4 balened a teď testujeme. S vfdsledkem se určitě svěředm Dedky akci jsme každe1 ušetřila skoro dvě stovky a to se vyplated, no ne?

  2. ulvgtyvoi Says:

    x499MZ lxvktaneqipx

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.