Cestujeme na Egejskou riviéru

Turecko je v posledních letech stále častěji cílem dovolené Českých turistů. Důvodů může být hned několik – velmi kvalitní služby, moderní hotelové komplexy, příjemná atmosféra, krásné písečné pláže, historické památky, vodní sporty a výborný poměr ceny a kvality těchto zájezdů. Tím ovšem výčet důvodů, proč prožít svou letní dovolenou právě v Turecku zdaleka nekončí. Ovšem ani tisíce slov nedokážou přesně vystihnout pocit, který ve vás Turecko zanechá.

Turecko je velmi osobitou a přátelskou zemí, která vás na první pohled uchvátí krásou svých přímořských destinací. Rozsáhlé hotelové komplexy se vyznačují nejen moderní a neotřelou architekturou, ale také spoustou zeleně, četnými bazény se sladkou i slanou vodou, plážovými bary, restauracemi a také lehátky se slunečníky. Vše je zde připraveno tak, abyste zde mohli nerušeně relaxovat a prožít spokojenou dovolenou bez jakýchkoliv starostí.

Oblíbená letoviska Egejské riviéry

Na rozdíl od Turecké riviéry je Egejská riviéra mnohem rozsáhlejší a disponuje tedy větším množstvím turistických letovisek. Oblíbenými letovisky Egejské riviéry jsou například Bodrum, Marmaris, Ölüdeniz nebo Fethiye. Tato letoviska jsou podobná letoviskům, která můžete nalézt na nedalekých řeckých ostrovech. Azurové moře, písečné pláže, krásná příroda a unikátní historické památky – to vše a mnohem více na vás čeká na vaší dovolené na Egejské riviéře.

Cestujte s námi na Egejskou riviéru

Poznávejte krásy Turecka a cestujte s námi na Egejskou riviéru! Dovolená v Turecku je výborná volba pro vaši letní dovolenou a Egejská riviéra je vhodná pro rodiny s dětmi i mladé turisty. Díky široké nabídce turistických středisek si z nabídky zájezdů vybere opravdu každý. Hledáte aktuální zájezdy na Egejskou riviéru online? Pokud ano, pak navštivte naše webové stránky, kde jsou pro vás připraveny desítky zájezdů na Egejskou riviéru, přehledné informace o jednotlivých hotelích a také detailní popisy jednotlivých letovisek. S námi je plánování vaší dovolené opravdu snadné!

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.