Exotická dovolená na Srí Lance

Rádi byste si prodloužili léto? Chcete si odpočinout a užít si slunečné dny? Nebo byste rádi poznali nová místa? Pak pro vás máme jednoduché řešení! Vydejte se na dovolenou na Srí Lanku! Na své si zde přijdou nejen ti z vás, kteří by chtěli prožít aktivní dovolenou, ale i ti, kteří dávají přednost odpočinku. Záleží jen na vás, jak pobyt na Srí Lance pojmete. Slunce, nekonečné pláže a nádherné moře svádějí k lenošení. Kulturní a přírodní památky nebo vodní sporty jsou zase volbou pro aktivní odpočinek. Užijte si pobyt podle svého a prožijte krásné dny v této pozoruhodné zemi.

Vydejte se za dobrodružstvím a poznejte krásy této exotické země. Užijte si dovolenou na Srí Lance se vším, co ke skvělému pobytu patří. Využijte služeb all inclusive s neomezenou konzumací jídla i nápojů. Vyberte si některý z all inclusive zájezdů na Srí Lanku a prožijte skvělou dovolenou se vším všudy.

Poznávejte krásy Srí Lanky

Srí Lanka je ostrovní stát, který se nachází v jihovýchodní Asii. Jedná se o mimořádně cestovatelsky zajímavou zemi, a to především díky nádherné přírodě, památkám a půvabům zdejšího moře. Pokud chcete prožít úžasnou dovolenou, vydejte se co nejvíce na jih. Srí Lanka je exotický tropický ráj s neuvěřitelně rozmanitou kulturou. Země čajovníkových plantáží, volně žijících slonů, která je obklopená nádhernými písečnými plážemi a korálovými útesy. Naleznete zde tropický prales, chrámy, královská města i posvátná místa budhistů a hinduistů. Nenechejte si ujít návštěvu safari v národním parku Yala, kde mimo jiné narazíte na slony a krokodýly.

Na Srí Lance se nachází celkem šest kulturních a dvě přírodní památky, které chrání UNESCO. Patří sem například starověké hlavní město Anuradhapura, dále město drahokamů Ratnapura, národní park Hortonovy pláně a mnohé další. Nenechejte si ujít dovolenou na Srí Lance a poznejte přírodní i kulturní památky. Vydejte se za poznáním s přáteli, partnerem či přítelkyní a zažijte skutečnou exotiku.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.