Šatný jako řešení úložného prostoru

Šatny – úložný prostor

Kam jinam uložit ošacení, než do šatny. Šatny nejsou žádným neznámým nábytkovým kouskem, který by bylo nutné dlouze představovat. Na druhou stranu, to, co nám přijde zcela samozřejmé, jako třeba šatní skříně, nad tím nijak nehloubáme, a bereme věci tak, jak přijdou.

Standardní skříně a skříně na míru & standardní a výjimečný zákazník

V tomto případě s naší tak trochu „nevšímavostí“, či zaneprázdněností získávají firmy se sériovou výrobou zaměřenou na šatny. Jak pak vypadá takový řekněme standardní zákazník? Jde do kamenné prodejny, případně virtuální, a po kratší, či delší době si vybere nejpřijatelnější řešení šatny, které daná firma nabízí. Prostor mezi nejpřijatelnějším a nejlepším řešením šatní skříně však může připomínat pomyslné rozevřené nůžky. Chcete také být standardním zákazníkem, který „vezme“ to, co je na trhu, anebo zákazníkem, který si vezme to, co může mít? Důležitost šatny v bytě, domě, ale také v kanceláři je významná. A pro specialistu na šatní skříně, vestavěné skříně je každý zákazník významný. Nechcete se alespoň pro tentokrát cítit významně a důležitě? Bonusem navíc pro Vás bude kvalitní skříně na míru

Šatny – jako moderní a praktický úložný prostor zároveň

Především něžné pohlaví by si přálo mít šatny ve stylu hollywoodských hvězd, kdy celá jedna místnost by byla určená jen pro oděvní svršky, boty, doplňky. Cítit se jako hvězda, celebrita můžete, i když si nemůžete dovolit jednu z místnosti vyčlenit čistě jen pro řešení šatny. Nedisponujete-li velikostí prostoru, se kterým byste mohli jen tak „rozhazovat“, určitě oceníte druhou možnost, neméně elegantní a praktickou, kterou je řešení šatní skříně, či vestavěné skříně. Šatní skříně může být libovolné velikosti, tvaru, stejně tak máte volnou ruku při výběru materiálu, zvoleného designu a vnitřního uspořádání pro šatny. Nemusíte mít obavy, že byste snad při navrhování Vaší šatny tzv. sáhli vedle. Pomocnou odbornou rukou Vám totiž nabídnou specialisté na šatny. Ty dokážou vykouzlit i z malé šatny noblesu s efektivním využitím prostoru.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.