Vnitrostátní i mezinárodní přeprava balíků

Potřebuje Vaše firma rozeslat nějaké balíky, a proto se porozhlížíte po vhodném přepravci? Na trhu jich je poměrně hodně, avšak ne každý Vám může poskytnout spolehlivé, profesionální a přitom cenově dostupné služby. Přeprava balíků musí být stoprocentně bezpečná a rychlá, a přímo o to se dokáže postarat právě spedice Emons. Pro tuto spediční společnost je balíková přeprava každodenní záležitostí, nezávisle na tom, jestli se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní přepravu. Pokud zkrátka potřebuje Vaše společnost poslat balík, obraťte se přímo na tuto spedici, uvidíte, že se Vám spolupráce s ní opravdu osvědčí.

Výběr transportu je jen na Vás

Spedice Emons zajišťuje balíkovou přepravu prostřednictvím tří různorodých typů transportu. O jaké přesně se jedná?

 

-        Letecká přeprava – Nejrychlejší způsob transportu, a díky tomu vhodný na odesílání expresních balíků

-        Námořní přeprava – Časově i finančně náročnější způsob transportu, který je avšak jako jediný uzpůsobený i na přepravu několikatunových kontejnerů a dalších nadměrných zásilek

-        Kamionová přeprava – Transport typický zejména pro vnitrostátní přepravu a pro přepravu v rámci Evropy

Klientské pohodlí je základ

Pro spedici Emons je jedním ze základních pilířů hlavně pohodlí klientů. To v praxi znamená to, že tato firma pošle pro Vaše balíky kurýry, což si můžete vyložit tak, že zásilky nebudete muset nikam přenášet ani je zavážet na středisko. Balíky budou vyzvednuty přímo ve Vaší firmě nebo ve Vašem skladu, to závisí již na domluvě. Přeprava balíků bude díky tomu ještě jednodušší. Určitě Vás zaujme také velmi praktický, avšak na použití velmi pohodlný nástroj, kterým je sledování zásilek. Budete moct sledovat, jak přeprava balíků probíhá a zdali jde všechno podle plánu. Nástroj je samozřejmě zdarma a může jej využít každý klient.

 

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.