Relaxační zážitek: Wellness pro dva s vířivkou Brno

Co zažijete s tímto Wellness balíčkem?

Váš výlet do světa wellness začíná hodinou a půl relaxace, v jejichž průběhu můžete využít finskou saunu, tropickou saunu, venkovní selskou saunu, parní aromalázeň s hvězdnou oblohou a také relaxační bazén. Poté na Vás bude čekat svíčkami nasvícený privátní whirlpool, kde bude připravena láhev sektu nebo zážitkové víno dle vašeho výběru, na místě možné přiobjednat ovocnou mísu či jiné občerstvení dle výběru.

Solná oxyterapie aneb solná jeskyně pro dva: V místnosti se pohodlně usadíte nebo ulehnete na zapůjčené prostěradlo a necháte na sebe 20 minut působit sůl z Mrtvého moře (rozptýlenou v místnosti v podobě mlhy) a záporné ionty. Do místnosti je navíc dávkován 90% kyslík, což zvyšuje jeho koncentraci v místnosti až na 30% oproti běžným 21%. Jistě oceníte i to, že máte místnost rezervovanou pouze pro sebe.

Náš tip: Chcete si užít ještě více romantiky? Vychutnejte si jako třešničku na dortu romantickou večeři při svíčkách v restauraci, která je součástí relaxačního areálu. Jedinečný relaxační zážitek pro dva.

2 Responses

  1. Eka Says:

    Rosťa FričPosted on 02/21/2013 at 11.33Na Ranskfd pohe1r se těšedm. Organize1torům držedm palce. Řediteli soutěže přeji me1lo novfdch vre1sek a šedin. A ze1vodnedkům jak jinak, než dobrou partu a meaptlgchaařske9 počased.

  2. aut o insurance quotes Says:

    We’ve arrived at the end of the line and I have what I need!

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.