Profesionální tým

Díky EMDR se opět vrátíte do normálního života, který nebude zahrnovat neustálý smutek a přemýšlení nad tím nejhorším. Náš profesionální tým, který působí na naší klinice se vždy stará o své klienty nejlépe, jak to jen jde, takže pokud se chcete obrátit na skutečné odborníky, kteří mají bohaté školení a kteří vědí, jak se starat o maximální spokojenost našich klientů, pak určitě zvedněte telefon a vytočte naše telefonní číslo. Naše zařízení využívá pouze těch nejefektivnějších způsobů, které Vás zbaví úzkostných stavů a napjatých pocitů, kterými můžete trpět v důsledku neustálého stresu, kterému se v dnešní uspěchané době asi už nikdo nevyhne.

 

Vrácí se Vám nepříjemné myšlenky?

Jestliže jste si někdy v nedávné době museli projít nějakým nepříjemným zážitkem a rádi byste se s tímto zážitkem nějakým způsobem vyrovnali, pak se nám určitě ozvěte a my Vám poradíme, jaká terapie  pro Vás bude ta nejvhodnější. Například naše terapie emdr je v poslední době velice oblíbená a získává si čím dál tím větší množství příznivců. Nenechte si ani Vy ujít tuto jedinečnou příležitost, jak si zvolit tu nejefektivnější psychickou metodu, která Vás jistě vrátí opět do normálu. Jsme přesvědčeni, že s naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni, tak jako naši ostatní klienti, kteří měli možnost se na nás obrátit a rozhodně ničeho nelitovali.

 

Diskrétnost

Možná si říkáte, že s psycholog Praha se zbavíte Vašich úzkostí, ale bojíte se nám ozvat z toho důvodu, že Vaše okolí zjistí, že se obracíte na odborníky v oblasti psychoterapie. Tento problém Vás rozhodně nemusí trápit, protože naše zařízení bere ohledy na všechny klienty, kteří se na nás obrátí a zacházejí se všemi s naprostou diskrétností. Nikdo z Vašeho okolí se nedozví, že jste nám zavolali, na to se můžete spolehnout.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.